| ajfsfamqewED a întrebat:

cum as putea sa imi promovez melodiile pe internet? adica pe youtub nu merge prea bine, aveti idei?

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Mda. Mai intai fa-ti o pagina de facebook si posteaza melodiile si daca o sa creasca pagina si lumea o sa-ti aprecieze melodiile fa-ti si un blog si mai multe site-uti si postezi si acolo. Dar nu stiu de ce zici ca nu merge pe youtube, pentru ca merge (daca ai cont). Mai incearca.

2 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Fa-ti un site si le promovezi pe propriul tau site.

| CSIISC a răspuns:

Pe facebook si roaga-ti prietenii sa dea share si like si uite asa te lansezi la fel ca ala cu 16 ani