| CristianDarius1 a întrebat:

cum as putea sa-mi fac și eu o iubita? Menționez că sunt timid și nu prea vorbesc cu fetele numai cu cele din clasa.
Am 18 ani și nu am avut niciodată o iubita.Credeti că aș putea incerca sa,, agat" o fata pe strada in special in parc?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu prea merge sa agăți pe stradă ca se lasă cu refuzuri.

| Donsavas a răspuns:

Nu incerca sa te dai la oricine,oricand,oriunde. Vei lasa impresia de disperat si vei esua.
Ca să poți avea o prietena,trebuie întâi să fie o prietenie intre voi, să vă cunoașteți, să vă plăceri întâi ca amici si daca vrei ceva mai mult, trebuie să vrea si ea, bineînțeles. Pot fi sentimente la mijloc sau doar o prietenie cu beneficii sexuale dar asta nu peste noapte. Dacă tu cauti aventuri sau experiente noi, mergi în club sau apelează la prostituate.

| Ely1234567 a răspuns:

Pai poți încerca