| Catalin_Gabriel_1998_kVdq a întrebat:

Cum as putea sa scap de coșuri?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Medic dermatologwinking

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu mânca dulciuri, nu sta in soare. Curata tenul in fiecare zi și folosește o crema fără alcool.

| Juper a răspuns:

Zynerit il cumperi de la farmacie e foarte bun

| ColdDenex a răspuns:

Stai la soare daca ai ocazia, lumina UV te v-a ajuta, sincer recomand sa te duci la dermatolog, si eu am fost si nu am rezolvat nimic, poate ai tu mai mult noroc, a da si alimentatia, mananca de toate, nu manca doar nutrienti, baga si dulciurii, si carne si legume, si da, si cum a spus si un user mai jos "carata-ti tenul" e foarte important sa ai o igiena "on point" sa spun asa (sincer nu stiu cum sa spun in romana sorry ).