| anonim_4396 a întrebat:

cum ma pot lasa urgent de fumat fumez de 6 ani si am 21 ani sad daca alerg 20 metri sunt mort de oboseala sad

sfaturi bune sad

am incercat 2 zile sa ma las da ma plictiseam de moartestraight face

3 răspunsuri:
| Iull14 a răspuns:

Incearca cu Nicorette.

| Bubu14 a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti tigara cu altceva cum ar fi un fruct si de fiecare daca cand iti vine sa fumezi mananci cate un fructhappy

| ZEU93 a răspuns:

Poti incerca sa gauresti filtrul la fiecare tigara, azi o gaura maine 2, si asa cand o sa tragi o sa intre mai putina nicotina big grin pana o sa ajungi sa te lasi, sa te lasi imediat nu poti trebuie incetul cu incetul