| Andrei666111 a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu o fata? Azi am prins-o pe jos singura doar ca de bou ce sunt mi-a fost asa de rusine încât nici nu m-am băgat în seamă cu ea. Daca e dati-mi si mie niste idei. Mersi!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu mai fii bou, fii taur. Ai văzut vreun taur rușinos?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce nu ai ridicat-o de jos? Ai dreptate cand spui ca esti cum esti.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fii deschis, un singur "buna" poate sa duca la mai multe lucruri neasteptate dupa big grin

| Sofer a răspuns:

Tot cu bună începi și la abordări pe strada dar fără sa o speri.