| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa NU mai adorm noaptea când vorbesc cu prietena mea prin mesaje? Nu pot sa fac mișcare pentru ca ma aud ai mei, am încercat multe metode și nu merg. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai in c.ur.

11 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu te mai forta sa ramai treaz, de aceea e noapte sa dormi, dar daca nu vrei bea o cafea sau un energizant, daca nu esti prea mic

| AndreiPCB a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Pai ma trezesc la ora 10:30 și ma culc cam pe la 4:30 sau 5, dar am nevoie sa vorbesc cu ea, se supară ca tot adorm și se strica relația, avem naiba 1 an și nu sunt mic, pot bea cafea dar nu e sănătoasă.

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru AndreiPCB):

Pai cred ca ar trebui sa te inteleaga, oricum fata asta nu doarme? Faceti-va un program comun de somn

| Adry05 a răspuns:

Te pui la somn și gata, ai timp și ziua următoare să vorbești cu ea nu s-au terminat zilele și la cât stăm în casă...

| Eugen80 a răspuns:

Cafea, cola si energizante. Nimic sanatos.
Daca auzeam ca vrei sa inveti pentru exemene sau altele, intelegeam, dar e o prostie. Vei fi foarte obosit, esti tanar si noptile nedormite se vor vedea in timp.
Eu am probleme cu somnul si ii invidiez pe cei care pot dormi normal...

| Andreeush a răspuns:

De ce nu vorbești ziua cu prietena ta?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiPCB a răspuns (pentru AngelErmin):

Vreau sa stau cu ea ca ea noaptea sta pana tarziu si vreau sa stau si ea si daca tot ii zic ca vreua sa stau cu ea si adorm se supara ca adorm ca i-am zis ca stau cu ea. Si nu e curva, sunt primul ei iubit, o stiu de mult, nu ma las manipulat, e ceva ce amandoi vrem sa petrecem timpul impreuna, nu e obsedata chiar ma iubeste si astea, mai bine decat sa nu-i pese de nimic ca si celelalte fete. Si esti prea comunist cu "noaptea e noapte". Ho naiba ca de aia nu am eu 1.80 si tot corpul bine facut ca nu dorm noaptea? Dorm dimineata naiba, am 19 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiPCB a răspuns (pentru AngelErmin):

Da ca adorm înseamnă dragoste și sex, superba descoperirea făcută. Și as fi vrut eu sa am 15-16 ani laughing))))) Scăpam de bac. Și nu ma manipulează nimeni naiba, cu ce naiba sunt slab dacă eu vreau sa vorbesc cu ea? Ești bătut rău în cap...