| Anonyymus a întrebat:

cum pot strange rapid niste voturi pentru un concurs?big grin

Răspuns Câştigător
| Anonyymus explică:

Ai putea face un filmulet pe youtube fake in care sa prezinti un joc inca neaparut de ex assasin creed 5 si iti pui linkul in descriere ca sa te voteze. FUNDA plz!

2 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

La concursurile de genul asta voturile se recunosc in functie de IP-ul care a votat. Poti sa tile generezi singur daca sichimbi IP-ul calculatorului tau poti face asta cu acest program http://download.kappa.ro/action__file/id__5448 FUNDA plz!

| Anonyymus explică (pentru XVCDG):

Stiu carei treaba cu programele, dar nu vreau sa fac asta happy

Ca pot detecta astiawinking si as vrea sa stiu cum sa imi fac reclama sau ceva