| Carolina1972 a întrebat:

Cum sa ma bronzez mai repede? Adica ce crema sau spray de soare sa folosesc am auzit ca si uleiul de masline e bun. Si cam cate ore sa stau la soare? Mersi

Răspuns Câştigător
| ASMA14 a răspuns:

Uleiurile sau cremele solare pe baza de ulei de masline sunt super bune.Te prinde soarele si daca stai 2 ore, dar daca vrei un bronz mai intens stai mai multe ore

1 răspuns:
| Simonasimona1992 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii bronzata si prajita, stai cat mai mult
Daca vrei ca pielea ta sa fie sanatoasa pe viitor, stai cat mai putin, mai ales la pranz ..deloc.
Stai si tu de pe la 10-12max. Apoi de pe la 16 incolo iar.te vei bronza si asa, mai greu, ce e drept.
Dar macar nu iti vei imbatrani pielea foarte mult