| DonyHD a întrebat:

cum trimit mesaj privat cuiva pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Aspario a răspuns:

Dupa ce te loghezi pe facebook si esti pe profilul persoanei careia vrei sa ii trimiti mesajul te uiti in partea dreapta a paginii si scrie acolo mesaj... dai pe el si scrii mesajul dorit iar pe urma il trimit. Funda?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intră pe profilul persoanei căreia vrei să-i trimiţi mesajul si in dreapta sus scrie "Mesaj" sau daca are Timeline vezi sub poza de coperta in dreapta jos scrie ->Mesaj.
Bafta!

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Te duci la profilul ei/lui si iti apare in dreapta, mesaj apesi si scrii sms-ul si dai trimete

| MissSunshine94 a răspuns:

Mergi la pagina de profil a persoanei cointeresata...si te uiti linga poza de profil e scris PRIETENI apoi alaturi MESAJ(aceasta p/u versiunea noua a fb).dar daca o ai pe cea veche.din cite imi amintesc este plasata in partea dreapta sus.