| Striker14 a întrebat:

Cum vi se pare un copil de 12-13 ani care fumeaza? Mie mi se pare aberant! Orasul meu Onesti este capitala fumatului! Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aberant e un cuvant bland.

un copil de 12 ani care fumeaza are probleme grave. desi el se crede cool si cel mai tare din parcare are mari lipsuri in ceea ce priveste educatia, atentia acordata de catre parinti, multe lipsuri pe care vrea sa le compenseze, o personalitate varza deoarece se lasa influentat de **** ul de societate din care face parte.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Părerea mea?
Este foarte prost ceea ce fac ei.Adică să fim seriosi, la 12-13 ani?
Păi ce fac la 25-30 ani?
O să aibă probleme cu plămănii, si dupa aia nu o să se mai insănătosească complet, cum au fost.

| FuckSchool a răspuns:

Mda iti sustin ideea. Ce sa zic " fraieri ". Ma rog, asta e problema lor. Totusi de pe la 12-13 ani sa fumezi e cam deplasat. Hmm, ce pot spune. Unii cred ca daca fumeaza vor fi mai " smecheri " dar de fapt se insala. Bafta!