| adytza140 a întrebat:

Salut TPUbig grin! Daca vreau sa intru in task manager imi zice "task manager has been disabled by your administrator" sau ceva de genu ce pot sa fac ca sa mearga? fundita pentru cel mai bun raspuns'

2 răspunsuri:
| AmelieIdk a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri pe userul administrator, userul principal de unde poti controla orice setare a PC-ului tau.

| Furti a răspuns:

Ca sa iti mearga descarca astade pe free software mie imi merge incearca! http://download.cnet.com/Task-Manager-Fix/3000-12565_4-10762882.html

Funda?