| YoCookieMonster a întrebat:

big grin Stiti ca se apropie Halloween-ul... big grin Si voi da o petrecere in pijamale[si cu fete,si cu baieti].
Ia spuneti-mi si mie cateva jocuri si chestii specifice de Halloween pe care sa le putem face[nu pe internet].
Si daca doriti, dati-mi sugestii si de filme mai horror asa.Am vazut foarte multe. big grin
Ofer fundita. :*

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Adevar sau provocare, invarte sticla nu sunt specifice de halloween dar nici voi nu sunteti imbracati ca de halloween. Deci merge laughing

| YoCookieMonster explică (pentru Nickname1890):

Ba vom fihee hee

| Nickname1890 a răspuns (pentru YoCookieMonster):

Pai parca era petrecere in pijamale

| YoCookieMonster explică (pentru Nickname1890):

Pai seara ne-am imbracat in pijamale laughing