| SlimShady56 a întrebat:

big grin Zilele trecute am fost cu niste prieteni la cineva la tara. Am stat treji toata noaptea si pe la vreo 3:30 ni s-a facut sete:d Cum pompa din curte era inghetata am plecat la o fantana din satbig grin Am ajuns acolo am lasat galeata in fantana am asteptat sa se umple cu apa apoi am ridicat-o. Cand a ajuns la gura fantanii galeata era plina varf cu apa am baga eu mana in ea totul ok dar cand am vrut sa o turnam in sticla noastra apa din galeata a disparut! Ciudatstraight face am crezut ca nu nu se umpluse atunci si am mai incercat odata. S-a inamplat la fel! Speriati am vrut sa fugim dar cand m-am intors mi-a aparut in fata un chip pe fetita! Cand am ajuns acasa baiatul care era de acolo ne-a povestit ca cu cativa ani in urma o fetita a murit in acea fantana. intrebarea mea este daca chiar exista spirite, entitati, fantome? Si daca nu cum se explica ca apa din galeata disparea? P. S. galeata nu era sparta si nu curgea pe nicaieri prin alta parte apa big grin

Răspuns Câştigător
| litlledolleioanna a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun eu cred cat de cat pentru ca si eu am patit un lucru ciudat m-am trezit noaptea la ora 4 si ma manca degetul inelar de la mana stanga si am inceput sa ma scarpin aveam si un inel pe deget si mi l-am scos si mi l-am pus la mana dreapta, m-am culcat inapoi iar dimineata cand m-am trezit inelul aparuse inapoi pe mana stanga. vreau sa precizez ca era ziua de nume a tatalui meu si el e mort cred ca afost vreun semn ceva nu stiu ce sa zic.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pfff nu stii cat ma oftic ca sunt minor si nu pot sa ajung si eu acolo sa-mi dai mai multe detalii si sa vad cu ochii mei.
Ei bine eu cred in entitati, fantome, etc, si chiar exista, omul chiar daca spune ca nu, pentru ca el incearca sa nege asta, sau nu crede in ce nu vede si ce nu stie...
Apoi, fantomele nu sunt periculoase, depinzand de ceea ce le faci. Chestia cu apa din fantana, poate insemna ori ca nu vrea ca tu sa bei apa de acolo, sa va tina la distanta, sa nu patiti si voi la fel, ori ca o amenintare, sa nu va mai apropiati de ea...
Daca poti sa filmezi, tot noaptea, sa te duci, si sa-mi trimit video ti-as fi recunoscator, si sunt chiar curios, cum am spus, pacat ca nu sunt si eu acolocrying
Deci da, exista, dar daca ai curaj sa le infrunti este perfect!
Nu te speria nu are ce sa-ti faca! Succes!
P.s- Amenintarile sunt amenintari, faptele sunt altceva deci nu-ti fie fricawinking

| SlimShady56 explică (pentru MenInShadow):

Omule crede-ma ca nu as calca acolo nici mortstraight face Imi este frica doar la gandul a s-a intamplat ce s-a intamplat crying

| MenInShadow a răspuns (pentru SlimShady56):

Fantome = no dangerwinking