| JockerStoica a întrebat:

Daca am cercel in urechea stanga voi ce ziceti sa imi pun si in urechea dreapta?
Sunt baiat si am 18 ani.
Voi ce parere aveti? ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ca de la un baiat la altul... nu.
Este ok sa ai unul daca ti l-ai dorit atat de mult dar 2 arata deja ciudat.

Este doar parerea mea.

| Mirela123yz a răspuns:

Nu ti mai pune, unii te considera gay sau tigan cand ai doar 1 cercel in ureche, dar daca ai avea 2?

| Alexa1234a a răspuns:

Eu ca fată am o părere proastă despre băieții care poartă cercei.
Dacă vrei îți recomand și niste site uri de unde să-ți iei alte accesorii (brățări, pandantive, inele)

Puneți doi cercei, eventual fă-ți si manichiură...

Treaba ta...