| anonim_4396 a întrebat:

daca o fata spune ca sunt ca un frate pentru ea si nu vrea sa ma piarda si eu la randul meu nu vreau sa o pierd merita sa incerc sa ma "cuplez" cu ea?
Tin sa mentionez ca acum 4, 5 luni am fost impreuna cu ea pentru cateva saptamani, nu prea a mers si am decis sa ramanem doar prieteni si acum soarta ne-a apropiat din nou.
Am incercat sa ma fac sa-mi placa de alta persoana dar pur si simplu nu pot sa ma uit la alta fata...

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai merita cum sa nu merite. Intrebarea potrivita este daca poti.
Daca ea nu vrea, asta este, nu ai ce sa faci.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a mers în trecut ce te face să crezi că acum va fi altveva?

| Alex24444 a răspuns (pentru Andreeush):

In trecut ea chiar tinea la mine...dar eu prost nu am avut incredere in ea si am ascultat de un "prieten" el mi-a zis ca a vazut-o prin centru cu un baiat, se lua in brate cu el si eu l-am crezut...

| Meme10Memu a răspuns:

Daca vrei sa intri in noroi pana la gat si sa mori vesnic cupleaza-te.