| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU, Daca o sa imi fac un tatuaj cum pot avea grija de el cand sunt la scoala?
Adica as putea sa dau cu crema Bepanthen sau crema pentru tatuaje si sa pun folie alimentara peste cat sunt la scoala?
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| DexOnline a răspuns:

Pai ai grija de el cum ai avea grija si acasa nu? Doar nu te tine nimeni legat in lanț ai voie sa faci ce vrei

| Anonimulnegru explică (pentru DexOnline):

Da dar la școală trebuie sa port și uniformă și să nu trebuie sa pun folie sa nu se păteze hainele și să nu se ducă crema de pe tatuaj?