| DAC a întrebat:

Daca stiti sa ma ajutati si pe mine, am o problema cu telefonul.Am scos casuta vocala si acum de fiecare data cand suna cineva si vorbesc la el, nu mai trimite mesaj cu "Ati avut un apel" in timpul vorbirii sau dupa ce termin.
E ceva de facut?

1 răspuns:
| pufosheniaaa a răspuns:

Adica nu iti trimite mesajul acela de la non stop pai e normal daca ai dezactivat casuta vocala cred ca numai daca bagi casauta vocala iti mai da mesaje din alea da e mai bine faca caci daca te suna cineva dupa al treilea "zgomot" deacela intra casuta *funda*