| JockerStoica a întrebat:

Dacă sunt corigent la matematică pe primul semestru cu Media 4 Și pe al doilea semestru am un 3 ce Note mai trebuie să iau cu tot cu teza ca să îmi iasă MEDIA 6?

Fundă!

3 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

Clar trebuie sa iei teza cu minim 6 si notele celellate la mate sa varieze cumva, 6, 7 ca sa iesi la liman. Pune si invata.nu-i de joaca cu matea.

| gabriella12 a răspuns:

Nu exista niste note pe care trebuie sa le iei. Încearcă sa iei cat mai mult ca sa treci clasa

| zorensen a răspuns:

Nu trebuie sa inveti pentru a lua o nota anume.
invata pentru a lua note cat mai mari.