| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau să mă transfer la un liceu de arte, trebuie obligatoriu să știu să cânt la un instrument? Dau funda celui mai relevant răspunswinking

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Dacă dai la profil pe muzical e logic ca trebuie sa știi cel puțin un instrument. Dacă dai la liceu de arte (cum ai spus tu) poți sa dai și la pictura deci nu are treaba cu instrumentul. laughing mai relevantă ar fi trebuit întrebarea decât pretenția răspunsului.