| andreygrecu a întrebat:

Dati-mi si mie niste mesaje frumoase de 1 martie!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaSmileBă a răspuns:

In aceasta dimineata soarele a batut in geam mai insistent. Ai deschis si ai lasat primavara sa intre in casa - e 1 Martie! Iti doresc o primavara la fel de frumoasa ca tine! 1 Martie in zbor iti aduce-un martisor, si un cer cu zari senine de la mine pentru tine...

Din albul fulgilor de nea,
Si din a soarelui sclipire,
Iti daruiesc un martisor,
Aducator de fericire!

Primavara sa iti aduca un martisor de sanatate, un ghiocel de noroc, o adiere calda de fericire, un nor de iubire si un soare stralucitor asemeni sufletului tau.

sper ca ti-am fost de folos!:*