| Mijai9050 a întrebat:

Dau funda! Cum as putea sa îmi pun calitățile in vedere și să ascund defectele?
Sunt înalt, am 1.85, ochi albaștri,brunet,sunt cuminte, la locul meu, învăț >decent- bine
Cel mai mare defect este greutatea: 95kg.
De slăbit incerc, dar nu se poate așa dintr-o data trebuie să o iau treptat.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, mersul pe bicicletă, alergat. Eu aleg bicicleta pentru că, pe lângă mișcare, mai vezi și locuri frumoase dacă alegi să pleci cu bicicleta în drumeții. Eu plec cu bicicleta in ture de peste 80-100 km. Am zile când merg mult și nu obosesc, în alte zile obosesc după 30 km. Depinde de starea de moment și în plus trebuie și antrenament mult. De când am ieșit din carantină am slăbit vreo 3 kg din mers pe bicicletă. 345 km de la jumătatea lunii mai când a ieșit starea de urgență, 780 km în iunie și 248 km pentru jumătatea lunii iulie. Anul trecut am slăbit vreo 20 kg din mers pe bicicletă după vreo 5000 km făcuți din vară până în toamnă când s-a stricat vremea. Însă anul trecut am fost și pe coclauri, pădure. Anul acesta mai mult pe asfalt. Însă mersul pe bicicletă face minuni și eu voi continua să încurajez acest sport.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Bea mai multă apa

| Anonima163333 a răspuns:

Sa slabesti.succes