| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, sunt ingrijorat. eu am intrat pe un site unde unele fete sunt live dezbracate, eu am laptop si am camera, inainte sa intru pe site mi-a zis advertisment etc, si sa intru daca am 18 ani, eu n-am 18 ani, am vazut ca unii donau pe chat pentru fata aia sa se dezbrace mai repede etc, eu n-aveam cont, am o intrebare, poate sa mi se functionat camera? eu am un led langa ea care se aprinde cand functioneaza, el nu s-a aprins, am o intrebare, am fost anonim pe site? adica, nu m-a vazut nimeni, identitatea mea nu s-a aflat si nu o sa iau nici o amenda? daca va intereseaza, am si router.pot sa resetez ip-ul? si se poate sa functioneze camera fara sa se aprinda ledul ala?.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa iei amenda, crezi ca esti primul care se uita la pornaciuni?

| horansgang a răspuns:

Nu cred... daca n-ai cont.

| Porcusorul a răspuns:

Paranoia. Nimanui nu ii pasa de webcam-ul tau cand una se dezbraca.