| sweetylovepink a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa dau un raspuns la o intrebare imi spune ca am e-mailul neconfirmat, desi eu am trimis e-mailul de confirmare de 100 de ori? dau FUNDA! Ms multkiss

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Intră pe email-ul tău şi vezi că ai primit un link de confirmare al e-mail-ului.Trebuie să dai clic pe el şi vei fi redirecţionată către site-ul TPU.
P.S: Dacă nu găseşti email-ul de confirmare în "Inbox", înseamnă că se află în "Spam".

| AnG3L13 a răspuns:

Pai teuiti la e-mauluri si dai clicpe confirmare apoiiti arata pe TPU confirmat adresa funfa:Xhappy?