| anonim_4396 a întrebat:

De ce in oglinda ma vad foarte bine iar in selfie uri ( cand iese invers poza) arat oribil? De fapt si in pozele normale facute cu camera spate nu imi place cum imi sta parul, am fruntea stramba etc... pe mine cum ma vede lumea? Asa urat cum ies in poze sau ca in oglinda? Stiu ca raspunsul e ca in poze pentru ca trasaturile din oglinda sunt inversate, dar totusi intreb, poate ati mai trecut prin asa ceva... iar in legatura cu parul, daca in pozele in care ies invers arata oribil, dar in oglinda mi l vad bine, trebuie sa imi schimb frizura?

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Mai draga coropisnita!,
tu esti un baiat foarte frumos, dar te strica mintea!
ti se pare ca trebuie sa arati cuiva ca esti cool?
NU!
lasa tampeniile, sti ca nu ai nevoie de frizuri de circ sa arati bine.
succes!

| leapșa a răspuns:

Toata lumea are aceasta problema existentiala.
Ce sa faci? Invarte si tu poza pe telefon, cauta un editor de poze si fa-te acolo bombon.