| Patrick20061997 a întrebat:

Salut TPU, de ceva luni bune imi amorțește rau piciorul stâng și mana stanga dintr-o dată (lucrez si ca ospătar) sunt perioade bune cand îmi amorțește si de 2/3 ori pe zi simt o durere foarte mare la pulpă si nu ma mai pot mișca câteva minute bune/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mtoni a răspuns:

Vorbește cu medicul de familie să îți facă trimitere la analize și investigații. Cred că e o problemă a sistemului nervos.