| ForFun a întrebat:

De curand (de fapt de juma de ora laughing )mi-am instalat windowsu (Windows Xp Sp2).Si am o problema la videoclipurile de pe youtube, merg sacadat.Inainte nu aveam problema asta.Mi-am instalat Adobe Flash Player 11 Plugin si Adobe Shockwave Player 11.6.A si folosesc ca si browser Opera 11, si doar pe Opera merg sacadat.Trebuie sa mai instales ceva?

2 răspunsuri:
| Raydar a răspuns:

Da..ai instalat driverele? Nu avea un cd la unitate? sau daca nu, poti incerca cu softuri care cauta singure driverele(gen driver magician sau driver geniu)-stii de unde sa le eiwinking

| ForFun explică (pentru Raydar):

Normal ca am instalat driverele. Driveru de la placa video si driveru de la sunet.Cel de la placa de retea era gata instalat.