| Anonim200022 a întrebat:

de curand imi place de o fata o cunosc din vara dar nu am vorbit cu ea de atunci, pana acum ea tot se mai uita la mine dar eu nu prea bagam de seama si acum cateva zile am fost in autobuz si ea mai in fata cu prietena ei si am zis o gluma si au ras amandoua si s-a bagat in vorba cu mine, m-a intrebat niste lucruri mi-a dat si cerere pe Facebook cu ceva timp in urma, se poate sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Mistery3Teodora a răspuns:

S-ar putea sa-i placa. Intrebarea e: iti place indeajuns de mult de ea incat sa faci vreun pas? Ea a facut deja un pas dandu-ti cerere pe Facebook. E randul tau!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e destul de posibil

| Nirvanaaa a răspuns:

Asta o sa vezi cu timpul. Vorbeste cu ea si convinge-te, bine asta daca iti place si tie de ea.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Sigur ca da! Daca se uita insistent la tine cred ca o atragi.Mai multe detalii, supa ce decurg lucrurile? Funda? big grin

| Alecsnadr a răspuns:

Da te place foarte mult doar ca nu stie daca si tu o place deci incearta se te bagi mai mult in seama cu ea