| stragery a întrebat:

de curand vorbesc cu o fata totusi vorbim pe mess si pe facebook, dar tot imi spune sa o sun, eu as suna-o dar habar am ce sa vorbesc cu ea, imi puteti da idei sa dezvolt subecte?
sau sfaturi?

Fundatongue

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Las-o pe ea sa te intrebe si vei vedea ca intrebarile vin de la sine o data ce va cunoasteti mai bine. Incearca sa ai acelasi stil pe care il ai si pe mess/facebook pentru ca d-asta ii place de tine, pentru stilul in care vorbesti si probabil si pozele de pe facebook. Daca nu va merge nu-ti fie teama ca sunt mult fete dragute si singure. OK, SUCCES! Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Vorbeste cu ea la telefon tot ce vorbesti cu ea pe facebook. E asa usor sa comunici cu cineva daca aveti multe lucruri in comun.
Bafta!