| Paul321 a întrebat:

De dimineata mi-a venit in gand sa descarc si eu metin 2 ro. Am descarcat am instalat si surpriza cand sa intru imi zice start_service_error(errorcode=204). L`am dezinstalat de N ori am mai cautat cateva raspunsuri pe net dar n`am gasit. Va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac? Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi iar, sa-l instalezi si sa-l deschizi cu antivirusul oprit. Eu aveam alta eroare (imi detecta speed-hack) am dat afara antivirusul si mi-a mers. Poti incerca si sa schimbi antivirusul.