| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

De doua zile stau in liceu cu clasele 5-8 pentru ca scoala noastra este in renovare si aveam o prietena care este in liceu in a 9 a si ea inainte cand mai veneam la ea la generala ma lua in brate. Nu stiu ce acum nimic frate. Ea e foarte buna prietena cu mine, familile sunt foarte bune prietene. Acum nu stiu ce sa fac si in plus ne-am si sarutat.Ma simt atras de ea.Ps eu am 14 ea 16. Zici ca intru in depresie, ce fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| BlackLight1987 a răspuns:

Răbdare! Încearcă să vorbesti cu ea despre sentimentele tale, chiar dacă cel mai probabil raspunsul nu o sa-ti placa. Fă-ți curățenie in viata, este mai important decât să rămâi într-o incertitudine continuă!
Nu dispera, vei avea mai multe decepții in dragoste, însă vei vedea ca viata nu se termina la o persoana. Tine capul sus si fii sincer cu tine însuți și cu cei din jurul tau!