| InnocentLoovee a întrebat:

de la un timp nu imi mai merge telefonul. Nu mai prinde semnal deloc nicaieri si nu e de vina cartela ci telefonul. Il duc cu garantie la Orange de unde l-am cumparat. Cam cat mi-ar tine telefonul?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

O saptamana, maxim 2. si poti cere un telefon la schimb ca sa il folosesti pana il repara pe al tau.

| InnocentLoovee explică (pentru Danzell):

Ce telefon as putea cere?

| Danzell a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Pai nu stiu. ce o sa iti dea ei. habar n-am. eu de ex camd mi-am dus telefonul la service am primit un Nokia 1100