| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
De saptamana trecuta am inceput sa tusesc din minut in minut. Inainte sa capat tusea asta m-a durut putin gatul dar a fost ceva de scurta durata si dupa am capatat tusea asta. Am fost la medic mi-a dat niste pastile dar parca mai rau mi-au facut. Ce credeti ca ar putea fi? Pot sa am vreo afectiune la plamani. Am uitat sa precizez nu fumez si fac foarte mult sport.
Ofer, Funda!winking

1 răspuns:
| Titanos a răspuns:

Eu am avut o raceala banala la care tuseam din 5 in 5 minute timp de 2 saptamani. Mai ales ca vremea a fost schimbatoare in ultima vreme este posibil ca organismul sa fie slabit, fiind nevoie de 14 zile pentru acomodarea organismului. In plus daca ai fost si la doctor ar trebui sa stai linistit si sa astepti ca anticorpii sa-si faca singuri treaba.