| lBroken69 a întrebat:

Salut,TPU! de un timp m-am obisnuit cu tigarile, iar cand fumez acum nu mai ametesc.Cum as putea face sa ametesc din nou?laughing

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Baga alcool, iarba si aurolac, nu ierta nimic.

| aumih16 a răspuns:

Numai fuma! daca crezi ca nu iti face bine! nu te obliga nimeni in fond!

| Santo2190 a răspuns:

Off: bea 5 beri talpa si esti ranga...cumpara si tu niste iarba de la colt...da-te cu capu de perete pana simti efectu ametelii
ON: Lasa-te de fumat o perioada lunga, dupa du-te la altitudine intr-o zona muntoasa, baga o tigara si iar ametesti

| lBroken69 explică (pentru Santo2190):

Asta cu o perioada o stiu, da cred ca ma dau pe iarba

| Santo2190 a răspuns (pentru lBroken69):

Succes,ierburile nu e bune dar meh...baga alcol daca nu