| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, de vreo 2 luni sunt intr o relație de la distanță cu o fată, nu prea sunt eu adeptul acestor relații de la distanță dar chiar imi place de ea foarte mult si am zis sa incerc, problema e că simt ca sunt singurul care trage de relație, atunci când o sun are mereu o scuză că e ocupată sau daca ii spun sa ma sune ea cand e liberă spune că a intervenit cv și nu a putut, de scris îmi scrise tot timpul dar parcă refuzat să vorbească, nici vocale nu trimite numai daca ii trimit eu primul, simt ca o iubesc prea mult si de la ea nu se întoarce nimic

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca esti singurul fiindca numai tu crezi ca va iesii ceva din realtia asta, si niemni altcienva.
Relatiile la distanta nu au sanse sa dureze si nici sa fie fericite. Pana si cele care sunt deja stabile si cand unul pleaca la departare, tot ajung sa se destrame.

Asta este relatie de pierdut timpul inutil, fiindca nu se poate materializa nimic, odata ce nu aveti cum s ava vedeti des, sa iesiti, sa va cunoasteti, fiindca online este imposibil sa va cunoasteti sincer si sa aveti o relatie fericita.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O iubești degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine caută alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu asta nu o să fie cum vrei tu.