| Cineva3 a întrebat:

Deci am 43 de kg si cam 1, 42-43 inaltime. Sunt destul de scunda si kg mi s-au pus pe burta si pe picioare daca te uiti al mine nu spui ca am 43 de kg spui ca am vreo 60...cryingcryingcrying Deci este o chestie oribilacrying daca ma puteti ajuta cumva sa slabesc sau sa ma inalt sa scap de grasimea de pe burta...Plz Help.Nu stiu ce fel de sport sa practic sa ma inalt si sa slabesc daca ma puteti ajuta cu niste retete de slabit sau altceva, dar nu iau medicamente deslabit asa ceva nu. Multumesc Anticipat. A era sa uit :Funda Si Vot :*

3 răspunsuri:
| ThePark a răspuns:

Joaca volei daca vrei sa fii mai inalta si mai si slabesti putin si tine o dieta sanatoasa si incearca sa facii niste exercitii fizice sau sa mergi la fitness! Asa am facut si eu

| Cineva3 explică (pentru ThePark):

Si ai resusit? Adica ai slabit?

| Fundiitssa a răspuns:

Pai miscarea, daca faci miscare cel putin o ora pe zi se vor vedea rezultatele happy sa tragi de fiare chiar sa-ti faci un program. Sa te abtii de la dulciuri si mancaruri nesanatoase si mai ales tine o dieta cu fructe si legume. Oricum iti va lua ceva timp sa dai jos kilogramele in plus, omul se ingrasa repede si slabeste greu... Sa nu crezi toate prostiile cum ca slabesti 5 kg intr-o saptamana. Nu-i adevarat cel mult 2-3 poti slabi dar cu multa vointawinking Eu iti urez Succes ca nici eu nu sunt prea slaba laughing