| DifferentBoy a întrebat:

Deci... este o fata la mine in scoala care ii place sa stea cu mine si dese ori sa ma inerveze! Intrebarea mea este... Credeti ca ma place? Sau face asa doar sa rada de mine?

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Pui si tu la suflet si te enervezi pe toate fetele carora le place de tine...Fii barbat, Laure!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tipul asta de comportament la o fata denota faptul ca e foarte disperata dupa tine, in locul tau as ignorao sau cel mai corect ii spun ca nu o suport si sa termine cu comportamentul asta de copil bolnav de ADHD.

| OnuOnulică a răspuns:

Face asta doar ca sa rada de tine.

| neutrino a răspuns:

Nu numai ca te place, ea chiar te iubeste! Fericitule!

| Azµre a răspuns:

Râde de tine... că nu te "inervează" te ENERVEAZĂ!

| Laura927 a răspuns:

Felicitari..ai o pretendenta

| suMRed34 a răspuns:

Cred ca te si place, de aia te sicaneaza.

| miru20cmrecords a răspuns:

Cred ca te place.

| Evelyn89 a răspuns:

Te place sigur happy

| didulica a răspuns:

Da, te place...