| Alinuța345 a întrebat:

Deci eu am 13 ani iar prietenul meu are 18 iar noi am fost certați dar vorbeam ca prieteni, într-o seara ne-am privit în ochi și ne-am sărutat. Voi credeți carelatia nostra ar putea sa dureze chiar daca diferența de vârstă este mare iar eu sunt minora si el major?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Cade sub incidenta legii penale relatia dintre voi.
Ar mai fii mers daca ai fi avut 15 ani si puteai sa demonstrezi ca relatia dintre tine si el ar fi existat inainte ca el sa implineasca 18 ani.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cate detalii ai dat nu avem de unde sti noi. Voi va cunoasteti cel mai bine. Vezi pe parcurs ce va fi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam greu sa dureze relatia cand el va fi la pranaie pentru corupere de minori nu crezi?