| BountyWG a întrebat:

Deci, sa zicem ca eu sunt X l-am blocat pe facebook pe Y si l-am etichetat intr-o postare pe Z care e prieten cu Y.Y daca intra pe profilul lui Z poate vedea postarea? URGENT! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Hutzy95 a răspuns:

Daca l-ai blocat pe Y el nu mai poate vedea nimic din ce postezi tu nici pe conturile prietenilor lui daca ai postat ceva despre el pentru ca e ca si cum ai rupt orice legatura cu el

2 răspunsuri:
| printesa00 a răspuns:

Da poate vedea pentru ca a intrat pe facebookul lui care nu era blocat.Pe mine nu ma intereseaza funda. Vreau doar sa ajut oameni. happy

| Otylayall a răspuns:

Stai linistit nu mai poate vedea nimic din ce faci tu >:*