| anonim_4396 a întrebat:

deci sunt cls a 8 a si fac meditatie la matematica de un an si ceva cu un profesor si nu mai vreau sa fac meditatie cu el pentru ca face cu 4 in grupa si din clase diferite (de ex de a 12 a si a 8 a). Si nu stiu cum sa fac parca nu vreau sa ii zic ca nu ma mai duc ca nu imi place, m-as simti ciudat, cum i-as putea zice?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar cu parintii tai de ce nu vorbesti?
Ca ei sunt cei care decid daca te mai duci sau nu, la meditatii.

| Castoru2 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am vorbit. am gasit alt meditator si o sa raman la acesta dar parca ma simt prost am facut un an jumate meditatie si sa ma duc la altcineva pe ultima suta de metri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Castoru2):

Atunci mai rabda 2 luni, ca acum vine examenul.