| Emma221 a întrebat:

Deoarece vreau să slăbesc am început de luni să fac sport, să mănânc mai puțin sănătos și să nu mănânc upa 6 seara. Dar eu seara am băut cola crying( credeți că o să mă îngraș în loc să slăbesc? ori nu văd eu bine dar mi se pare că mai mult m-am îngrășat în zona picioarelor pt ca acolo vreau să slăbesc mai mult. Nu mai suport crying(( chiar nu mai stiu ce sa fac sa scap odata de coapse si fese. M-am saturat de picioarele astea groasa crying) Dar mi-e frica ca nu o să reușesc si ma zbat degeaba. Nu stiu ce sa mai fac crying( nu am pe nimeni cu care să vorbesc chestiile asta. Si mi-e foarte greu.

Răspuns Câştigător
| ALittleDeath a răspuns:

Esti o persoana slaba, atata top. Slaba la caracter. Propune-ti ceva si nu da inapoi. Asa o sa faci mereu? o sa alegi calea cea usoara tot timpul?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu te mai agita și gândește că vei putea slăbi dacă vei ține o dietă. Îți recomand dieta dukan e una din cele mai bune diete.