| Anonimul1233 a întrebat:

Salut, TPU. Doar ce am ajuns acasa din oras. Mi s-a intamplat ceva nasol si vreau sa aud niste pareri. Mergeam pe trotuar in mijlocul orasului cu o prietena. Dintr-o data, pe langa mine au trecut un copil mic si un adult(rromi) si copilul a aruncat in mine cu maioneza cred. N-am zis nimic pentru ca imi era frica. Sunt o fire foarte calma, niciodata nu injur si nu reactionez. Poate cineva sa ma faca cum vrea, eu pur simplu nu-i dau atentie si il las acolo. Dar acum e ceva de nesimtire. Am ajuns acasa la prietena mea cea mai buna(statea aproape) si m-a curatat ea. Ce ar fi trebuit sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum și dacă ziceai ceva fapta era deja făcută, nu te ajuta cu nimic.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

Ai procedat bine că i-ai lăsat în pace.