| 00stely a întrebat:

Doresc sa achizitionez un nokia x2 ce parere aveti? este rezisten la cazaturi, camera merge bine? ce culoare sa aleg negru cu rosu sau alb cu albastru?

Răspuns Câştigător
| Dairou a răspuns:

In legatura cu telefonul, am avut telefonul timp de 1 an, nou nout, merge impecabil, mi-a scapat de vreo 5-6 ori pe gresie, nu a patit nimica. L-am avut pe negru cu rosu era impecabil, cand nu mi-a mai trebuit l-am vandut cu 300 lei, este foarte convenabil si la pret si la calitate. Oricum ti-ar prinde bine un telefon din acesta, iti schimba radical viata de distractii.
Funda?

2 răspunsuri:
| Cristina1233 a răspuns:

X2 e super tare.Cazaturi nu prea stiu.de obicei nu imi pica jos.Culoarea cred ca rosu cu negru.

| 00stely explică:

Ew as vrea pe culoarea albu ce parerea aveti?