| Sonofawitch a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un telefon nou. as vrea unul dintre astea 3: Samsung galaxy S3
iPhone 4s
Samsung galaxy note 2
vreau sa le iau pe abonament de la orange.acuma am un iphone 3gs luat in 2009 si cred ca e cazul sal schimb.
pe care dintre cele 3 le recomandati.stiu ca fiecare este extrem de bun si sunt constient de detaliile lor tehnice, voi ce ati alege? mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| DanyWally a răspuns:

Samsung galaxy note 2! Este mai bun ca s3 deoarece are 2 g ram, s3 avea 1 este mai mare, are s pen si in rest e cam ca la s3 doar ca are functii mai bune (s memo s voice...) si functii noi (s note - inbunatatit, papper artist) P.S Note 2 intrece iphone 5 ( pretul corect la iphone 5 ar fi de maxim 1.700 de lei, pretul este pentru firma) sper ca te-am ajutat.