| Sonofawitch a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un telefon nou. as vrea unul dintre astea 3: Samsung galaxy S3

iPhone 4s

Samsung galaxy note 2

vreau sa le iau pe abonament de la orange.acuma am un iphone 3gs luat in 2009 si cred ca e cazul sal schimb.

pe care dintre cele 3 le recomandati.stiu ca fiecare este extrem de bun si sunt constient de detaliile lor tehnice, voi ce ati alege? mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| Miruna83 a răspuns:

Samsung galaxy S3 eu il recomand pentru ca il folosesc si sunt multumita, despre celelalte...nu stiu ce sa zic pentru ca nu am intrat in contract cu ele!
Dar Samsung galaxy S3 o sa te incante cu siguranta!

3 răspunsuri:
| Sonofawitch explică:

Mi-am luat s3 pana la urma.sunt extrem de multumit de el.nu ma pot exprima in cuvinte

| 2good4you a răspuns:

Iphone 4S best! Am iphone deja de jumatate de an si nu ma plictisesc de el!
In plus arata foarte solid, tinintul in mina toti te vad ca pe un bussinesman!
Til recomand!

| AlexandrrrMiC a răspuns:

Eu iti recomand note 2. de ce? practic este aproximativ acelasi lucru cu s3 dar are un ecran mai mare, baterie mai puternica si un procesor quadcore de 1.7 (s3 are quadcore de 1.4) dar este mai greu (s3=133g note 2=180 g)