| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa va intreb cum sa procedez in situatia mea?
Am senzatia ca imi place de un baiat cu care prietenesc destul de bine. Lui insa ii place de cea mai buna prietena a mea. Am observat asta... Prietena mea il considera un simplu prieten si nimic mai mult, deoarece singura are relatii. il inteleg pe el si vad cum sufera, doresc sa-l ajut, dar nu stiu cu ce. Mi-au propus mai multi sa fiu in relatii, dar nu pot si sint sigura ca daca mi-ar propune el as fi de acord. Ce sa fac in aceasta situatie?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Si eu am patit exact la fel, de mai multe ori...Nu am facut nimic...ce sa fac? Iubire cu forta nu se poate.Am acceptat realitatea si am emrs mai departe.Mai sunt multi alti baieti pe lume

Răspuns utilizator avertizat