| Eastwood a întrebat:

Dupa ce am instalat fifa 2007 zice asa: Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| aditzuca a răspuns:

Daca l-ai cumparat inserteaza CD-u si joacate Daca l-ai descarcat ia cracku baga-l in foleru de joc si intra in joc prin crack. Fundita big grin?

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Tu ai facut imaginea cu daemon tools?

| AlexTPU13 a răspuns:

Descarcă un crack bun pentru Fifa 2007, dă-i Copy şi îi dai Paste unde sa instalat Fifa. Copiezi doar.exe ăla. BAFTĂ!

| Eastwood explică:

Da eu l-am luat cu un program si tot nu merge am pus imagine si la fel arata si la fifa 07, 09, 10...ce sa-i mai fac?