| raul230 a întrebat:

Este o fata englezoaica foarte frumoasa, când merg la ore îmi zâmbește și acum 2 zile aveam o activitate gen: Fugeam toți pe teren sa vedem care câștiga "Sports Day" și când s-a terminat am avut o intervenție cu ea și a venit la mine si mi-a zis "Am fugit tare nu crezi? Alte fete au zis ca erau in fața mea" și eu i-am zis ca a fugit tare. Nu știu cum sa fac sa mă bag cu ea. Ceva sfaturi!

3 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

De ce nu te duci la ea puuuur si simpluuu si ii zici ca vreti sa iesiti. Daca te-a bagat in friendzone aia e...gasesti tu alta.

| Cinga28 a răspuns:

E aia care tot spune I hate this guy si tu inca speri ca te place?rolling on the floor))))) eu zic sa mârâi la ea, categoric se va indragosti de tine

| raul230 explică (pentru Cinga28):

Nu. Asta ii alta