| iannniss a întrebat:

Salut TPU, eu as vrea sa ma duc la kickboxing dar imi e asa de ce o sa zica lumea pentru ca n-am mai practicat sporturi si nu stiu de ce simt asta.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| emilllyya a răspuns:

Du-te. Oricine o ia de 0, nimeni nu se naste stiind. Daca vrei atunci incearca. Corect, cel mai probabil nu vei fi la acelasi nivel la care sunt colegii tai, insa nu uita ca si ei au fost incepatori candva. Eu una cred ca mai bine te apuci acum, chiar daca ti se pare tarziu, decat sa nu te apuci niciodata. Stai linistit, in timp vei evolua cu siguranta si, cine stie, poate chiar vei deveni cu mult mai bun decat cei ce au inceput inaintea ta. Macar mergi sa vezi cum e

1 răspuns:
| LeeMina22 a răspuns:

Nu asculta de ce zice lumea, mereu o sa isi dea cu parerea. Fa ce vrei e libertatea ta de a alege