| VladMinus a întrebat:

eu cu 2 tovarasi vrem sa mergem la liceul militar si cum o sa stam in camere la comun sau separat si daca la comun putem toti 3?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La caminul liceelor militare, camerele sunt "la comun", pentru 10-20 de persoane!
Nu exista camere "separat" ca nu-i hotel.
Sistemul militar te invata sa atriesti "la comun", pregatindu-te pentru cariera militara, unde nu exista comfort de singur in camera si altele, ci dormitoare comune, dusuri comune, cantina pentru toti, aceeasi hrana samd.