| CarlosAttila a întrebat:

Eu cu iubita mea suntem de 3 luni împreună si ne-am combinat împreună fix de ziua mea dar ea nu mi-a luat niciun cadou pentru ca nu avea de unde sa stie ca ne vom combina, în fine, peste 2 zile e ziua ei face 18 ani iar eu nu am niciun ban, sunt lipit pământului iar ea are o situație financiară foarte bună fata de mine... ce sa fac? Va rog răspunsuri serioase...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar nu e materialista. O scoti la cinema

| Adry05 a răspuns:

îi poți face ceva handmade, caută pe net, însoțit de o scrisoare drăguță scrisă de mână cu ce persoană minunată e.
Și nu, nu are niciun farmec dacă îți scrie altcineva scrisoarea

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E potrivit un cadou simbolic, de exemplu: o felicitare.

| MaryMaria333 a răspuns:

Nu numai de ziua ei. Poti sa ii dai oricand o atentie gen o ciocolata sau si mai fain, un trandafir.

| Hollyg a răspuns:

Vorbește cu un prieten sa te ajute! Un verișor, o cunoștința! Ori daca nu, ii poti face tu un cadou handmade.

| mbsg1335 a răspuns:

Daca e o persoana cumsecade cu siguranta va aprecia un cadou nonconformist.Ii poti face o surpriza si sa o duci in diferite locuri in care v-ati facut amintiri impreuna, sau un album cu poze cu voi, cam asa ceva, un cadou cu valoare sentimentala